Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Platební podmínky
Platební podmínky

Zboží objednané prostřednictvím www.zlatnictvikrejci.cz může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese Bořivojova 306/2, Olomouc, 779 00;
  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2801797450/2010, vedený u společnosti Fio banka, a. s. 
  • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému Go Pay - více informací zde: www.Gopay.com/cs  ;
  • bezhotovostně platební kartou.

 

Nezapomeňte uvést variabilní symbol, který je uveden v přehledu po dokončení objednávky a také v příchozím e-mailu po provedení objednávky. Tedy Variabilní symbol = číslo vaší objednávky.

Při platbě bankovním převodem zaplatíte za zboží před jeho dodáním. Tento způsob platby můžete využít při dopravě zboží na dodací adresu objednatele prostřednictvím přepravní společnosti i při osobním odběru zboží na prodejně. Podklady k platbě (číslo účtu, variabilní symbol a částka k úhradě) jsou uvedeny v přehledu po dokončení objednávky a v příloze e-mailu po uskutečnění objednávky.

Zboží bude předáno k přepravě až po přijetí platby na účet prodávajícího. O podání zboží do přepravy budete informováni e-mailem.

V případě, že jste zvolili jako způsob dopravy osobní odběr, budete k vyzvednutí zboží vyzváni e-mailem a telefonicky až po přijetí platby na účet prodávajícího. Při doručení zboží na dodací adresu a způsobu platby dobírka je pracovník přepravní společnosti povinen vydat příjmový doklad. Při přebírání zboží od dopravce si jej důkladně prohlédněte, zda není viditelně poškozen vnější obal, nebo zdali zásilka obsahující křehké zboží nevydává podezřelé zvuky. Při jakékoliv pochybnosti sepište na místě z řidičem reklamační protokol, ulehčí se tím řešení škodné události vlivem přepravy. Zásilky, u nichž je vnější obal zjevně poškozen nepřebírejte, a v co nejkratší době o této skutečnosti informujte dodavatele e-mailem nebo telefonicky.

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím přepravní společnosti na adresu uvedenou na formuláři objednávky v oddíle „Dodací adresa“.

V případě osobního odběru na prodejně, není možné zboží uhradit kartou. Zboží hrazené bankovním převodem je možné vyzvednout na prodejně až poté, co bude částka připsána na účet prodávajícího.

Kde nás najdete

Zlatnictví hodinářství

Bořivojova 306/2 Olomouc

Puncovní značky

Kontakty
Logo
Jiří Krejčí
(Po-Pá, 8-18 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz